Drabinki gimnastyczne

Każda osoba, która chce dbać o swój kręgosłup oraz ogólną sprawność fizyczną, powinna zacząć aktywnie spędzać czas. Niektórzy prowadzą bardzo intensywny tryb życia i przez to nie mogą pozwolić sobie na regularne uczęszczanie na zajęcia sportowe odbywające się m.in. w siłowni. Warto zatem zainstalować w pomieszczeniu swojego domu drabinki gimnast...

Każda osoba, która chce dbać o swój kręgosłup oraz ogólną sprawność fizyczną, powinna zacząć aktywnie spędzać czas. Niektórzy prowadzą bardzo intensywny tryb życia i przez to nie mogą pozwolić sobie na regularne uczęszczanie na zajęcia sportowe odbywające się m.in. w siłowni. Warto zatem zainstalować w pomieszczeniu swojego domu drabinki gimnastyczne, dzięki którym będziesz w stanie codziennie wykonywać proste, ale efektywne ćwiczenia. Skutecznie zadbasz nie tylko o swój kręgosłup, ale także o całą sylwetkę.

Drabinka gimnastyczna do domu - dlaczego warto ją mieć?

Drabinki gimnastyczne do domu sprawdzają się doskonale, ponieważ w przeciwieństwie do innego sprzętu sportowego są niezwykle bezpieczne w użytkowaniu. Nie potrzeba dodatkowych obciążeń, aby ćwiczenia zaczęły przynosić efekty. Co więcej, ćwicząc przy drabinkach, można znacznie polepszyć stan swojego kręgosłupa, czy też mięśni ramion oraz brzucha. Rzadko się zdarza, aby jeden sprzęt do ćwiczeń był aż tak uniwersalny i pomagał na różne partie mięśniowe. Zdecydowanie warto go nabyć.

Dlaczego warto ćwiczyć na drabinkach gimnastycznych?

Drabinka gimnastyczna to doskonały wybór, ponieważ za jej pomocą można zarówno przeprowadzić tradycyjny trening kalisteniczny, jak też w ramach fizjoterapii. Warto zauważyć, że wielu fizjoterapeutów w swoich gabinetach posiada właśnie drabinki do ćwiczeń gimnastycznych. Dzięki nim można nie tylko zwiększyć siłę swoich mięśni, ale także poprawić ich elastyczność. Uniwersalność drabinek sprawia, że zdecydowanie są jednym z najlepszych gadżetów dla każdego, kto chce wieść zdrowe i aktywne życie.

Jakie wymiary drabinek gimnastycznych proponujemy?

Proponujemy drabinki gimnastyczne, których wymiary są dopasowane do każdego. Posiadamy te, o wysokości 2,00-2,10, 2,20-2,30 oraz 2,40-2,50 metrów. Każdy wymiar drabinek to także określona liczba szczebelków. Najmniejsze drabinki posiadają po 10 szczebli, średnie drabinki - 11, a najwyższe - 12. Niezależnie więc od tego, jak wysokie są pomieszczenia w Twoim domu, znajdziesz w naszym asortymencie coś dla siebie.

Jaka jest jakość i cena proponowanych przez nas drabinek?

Nasze drabinki wykonywane są z drewna sosnowego lub bukowego klejonego bądź litego, co sprawia, że ich jakość jest na najwyższym poziomie. Udźwigną naprawdę spory ciężar. Na szczęście nasze drabinki gimnastyczne dostępne są w cenie nieobciążającej domowego budżetu. Realizujemy zamówienia w Warszawie oraz innych miastach naszego kraju. Jako producent tego rodzaju sprzętu sportowego możemy zapewnić o jego wysokiej jakości oraz bezpieczeństwie. Udzielamy ponadto 24-miesięcznej gwarancji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów