Drabinki z zestawem dla dzieci

Ogromną zaletą drabinek gimnastycznych jest to, że mogą z nich korzystać nie tylko osoby dorosłe, ale także dzieci. Ich montaż jest możliwy nie tylko w szkole czy w gabinecie fizjoterapii, ale także w domu. To doskonała alternatywa szczególnie dla tych rodziców, których dzieci mają naprawdę sporo energii lub muszą w domu wykonywać ćwiczenia reha...

Ogromną zaletą drabinek gimnastycznych jest to, że mogą z nich korzystać nie tylko osoby dorosłe, ale także dzieci. Ich montaż jest możliwy nie tylko w szkole czy w gabinecie fizjoterapii, ale także w domu. To doskonała alternatywa szczególnie dla tych rodziców, których dzieci mają naprawdę sporo energii lub muszą w domu wykonywać ćwiczenia rehabilitacyjne. Na szczęście w naszym asortymencie można znaleźć drabinki sznurowe dla dzieci, które z pewnością zachęcą je do konkretnych aktywności fizycznych, które dobrze wpłyną na ich rozwój psycho-ruchowy.

Jakie drabinki mamy w asortymencie?

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć drabinki sznurowane dla dzieci, w których skład wchodzą: drabinka gimnastyczna, metalowy drążek gimnastyczny malowany proszkowo, drabinka sznurowana, lina jutowa do wspinania, a także komplet montażowy. Jak więc widać, proponowane przez nas zestawy są naprawdę rozbudowane, co pozwoli dzieciom na nieograniczoną zabawę. Co więcej, w jednym momencie z drabinki może dzięki temu korzystać więcej niż jedna osoba.

Dlaczego warto zachęcać dzieci do ćwiczeń na drabinkach?

Drabinka sznurowa dla dzieci to doskonały pomysł na to, aby zachęcić najmłodszych do regularnych ćwiczeń fizycznych. Dzięki temu dzieci są w stanie budować wytrzymałość, dbać o kondycję kręgosłupa, a nawet poprawiać swoją postawę. Dzięki temu, że nasz produkt wyglądem przypomina nieco mały plac zabaw, to z pewnością zachęcenie dzieci do wykonywania ćwiczeń nie będzie ciężkim zadaniem. Przeznaczeniem urządzenia są ćwiczenia ogólnorozwojowe ze szczególnym uwzględnieniem mięśni ramion i obręczy barkowej. Maksymalne statyczne obciążenie dla drążka wynosi 130 kg, a dla liny i drabinki sznurowej 50 kg.

Jakość naszych drabinek sznurowych dla dzieci

Jesteśmy producentem proponowanych drabinek sznurowanych dla dzieci i możemy zapewnić o ich naprawdę wysokiej jakości, której osiągnięcie jest możliwe dzięki wykorzystaniu odpowiednich, wytrzymałych materiałów, takich jak drewno sosnowe czy drewno bukowe. Na drabinkach mogą bezpiecznie bawić się i ćwiczyć dzieci w wieku powyżej 3 lat. Ze względu na jakość naszych produktów, na każdy z nich dajemy aż dwuletnią gwarancję. Wysyłamy je w elementach do samodzielnego montażu, a w zestawie znajduje się także instrukcja znacznie ułatwiająca cały proces. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi oraz pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów