Drabinki z drążkiem

Jesteś osobą, która chce zadbać o swój kręgosłup lub ogólną sprawność fizyczną? Chcesz wykonywać ćwiczenia w domu, ponieważ po pracy lub szkole nie masz czasu na regularne odwiedzanie siłowni? A może po prostu chcesz zacząć prowadzić zdrowszy i aktywniejszy tryb życia i zachować sprawność na dłużej? Z pewnością zainteresuje Cię zatem proponowana...

Jesteś osobą, która chce zadbać o swój kręgosłup lub ogólną sprawność fizyczną? Chcesz wykonywać ćwiczenia w domu, ponieważ po pracy lub szkole nie masz czasu na regularne odwiedzanie siłowni? A może po prostu chcesz zacząć prowadzić zdrowszy i aktywniejszy tryb życia i zachować sprawność na dłużej? Z pewnością zainteresuje Cię zatem proponowana przez nas drabinka gimnastyczna z drążkiem. Dzięki niej będziesz w stanie zadbać o zdrowie bez wychodzenia z domu.

Dlaczego warto korzystać z drabinki gimnastycznej z drążkiem?

Drabinka gimnastyczna z drążkiem pozwala samodzielnie trenować kalistenikę, czyli dziedzinę aktywności fizycznej polegającą na treningu siłowym, podczas którego wykorzystuje się masę własnego ciała. Jest to niezwykle bezpieczny rodzaj aktywności, pozwala nie tylko zachować sprawność, ale także budować mięśnie, a co za tym idzie, także siłę fizyczną. Dodatkową zaletą jest także fakt, że wielu fizjoterapeutów korzysta z drabinek przy pracy ze swoimi pacjentami. Jeśli więc zmagasz się z bólem kręgosłupa lub po prostu na co dzień spędzać długie godziny przed monitorem komputera, to zdecydowanie dobrze zrobisz, zaczynając ćwiczyć na drabinkach.

Jak ćwiczyć na drabinkach gimnastycznych z drążkiem?

Na drabinkach gimnastycznych z drążkiem można ćwiczyć na wiele sposobów. Pierwszym ćwiczeniem jest podciąganie się na drążku, wykonywanie brzuszków lub zwisanie. Można podpierać się o nie, próbując stanąć na rękach. Można się także przy nich rozciągać oraz wykonywać podstawowe ćwiczenia rozluźniające. Jak więc widać, możliwości jest naprawdę wiele. Sprawdzą się jako dodatek do codziennego, funkcjonalnego treningu, a także jako baza ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Jaką drabinkę proponujemy?

Proponowana przez nas drabinka gimnastyczna z drążkiem została wykonana z połączenia dobrej jakości drewna - boki drabinki są sosnowe lub bukowe ze szczeblami bukowymi. Dzięki wykorzystaniu takich materiałów całość jest odporna i wytrzymuje naprawdę spore obciążenia (do 130 kg). Jeżeli więc chcesz o siebie zadbać, wykonując ćwiczenia ogólnorozwojowe ze szczególnym uwzględnieniem mięśni ramion i obręczy barkowej, koniecznie zdecyduj się na zakup oferowanej drabinki, wychodzącej spod naszej produkcji, więc o jej wysokiej jakości możemy Cię szczerze zapewnić! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie oraz udzielimy niezbędnych informacji.

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów