Drążek gimnastyczny zakładany na drabinkę

Masz w domu drabinkę gimnastyczną i chciałbyś sprawić, aby możliwe było wykonywanie na niej większej ilości ćwiczeń? Chcesz podnieść dla siebie nieco poprzeczkę, jeżeli chodzi o aktywność fizyczną? Z pewnością zainteresuje Cię proponowany przez nas poziomy drążek gimnastyczny. Pozwoli na bardziej intensywne wykonywanie aktywności fizycznych, któ...

Masz w domu drabinkę gimnastyczną i chciałbyś sprawić, aby możliwe było wykonywanie na niej większej ilości ćwiczeń? Chcesz podnieść dla siebie nieco poprzeczkę, jeżeli chodzi o aktywność fizyczną? Z pewnością zainteresuje Cię proponowany przez nas poziomy drążek gimnastyczny. Pozwoli na bardziej intensywne wykonywanie aktywności fizycznych, które pozytywnie mogą wpłynąć nie tylko na samopoczucie, ale także na kształtowanie sylwetki.

Dlaczego warto zamontować poziomy drążek gimnastyczny?

Sama drabinka gimnastyczna jest przyrządem, przy którym można wykonywać wiele zróżnicowanych ćwiczeń fizycznych. Jest doskonałym narzędziem nie tylko do zachowania zdrowia i sprawności fizycznej, ale także budowania mięśni. Ma jednak swoje ograniczenia, które można w pewien sposób zmniejszyć, instalując drążek do ćwiczeń gimnastycznych. Dzięki niemu możliwe stanie się podciąganie i wykonywanie ćwiczeń z zakresu kalisteniki, wymagającej używania wyłącznie siły mięśni i ciężaru swojego ciała.

Jak można wykorzystać drążek do ćwiczeń gimnastycznych?

Proponowany przez nas poziomy drążek na drabinkę można wykorzystać na jeden z dwóch sposobów. Po pierwsze - można go zainstalować na drabince i stosować do podciągania się, po drugie zaś - postawić na podłodze i wykorzystać jako poręcz do dipów, czyli niezwykle skutecznego ćwiczenia poprawiającego kondycję oraz wygląd mięśni – szczególnie ramion. Jak więc widać, możliwości wykorzystania tego drążka jest wiele, co przekłada się na różnorodność wykonywanych ćwiczeń.

Jaki drążek gimnastyczny proponujemy?

Poziomy drążek gimnastyczny znajdujący się w asortymencie naszego sklepu jest produktem wysokiej jakości. Wykonany z wytrzymałych materiałów, takich jak stal malowana proszkowo. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej, dzięki czemu każdy będzie w stanie dobrać dla siebie odpowiednią. Warto też wspomnieć o tym, że drążek jest w stanie wytrzymać obciążenie na poziomie 130 kilogramów, co daje naprawdę spore możliwości. Zdecydowanie warto go mieć. Drążek wysyłamy w elementach do samodzielnego montażu. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - do kontaktu. Jesteśmy producentem sprzętu sportowego, możemy więc zapewnić o jego wysokiej jakości, trwałości oraz solidnym wykonaniu.

Dane techniczne:

  • szerokość na drabince 60 cm
  • szerokość całkowita 110 cm
  • głębokość 50 cm
  • wytrzymałość 130 kg
  • profil stalowy 30 x 30 x 2 mm lakierowany proszkowo

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji